Wat vindt Wijsneus?

Stichting Wijsneus vindt het belangrijk dat alle kinderen kunnen spelen, kunnen sporten en die cursus of workshop kunnen doen die hun wereld kan vergroten. Stichting Wijsneus wil dat mogelijk maken door na schoolse activiteiten aan te bieden daar waar kinderen zijn. Voor een redelijke prijs. En met zo min mogelijk gesleep met kinderen. Overal wordt gepraat over het belang van sport, educatie, cultuur en spel voor kinderen. Maar vaak blijft het bij praten. En dat is jammer vindt Stichting Wijsneus.

Stichting Wijsneus wil bruggen bouwen tussen bestaand aanbod en vraag, door als intermediair op te treden. Door het aanbod aan te bieden waar de vraag is, dus niet meer slepen met kinderen, maar slepen met cursussen. Volwassenen laten zich nu eenmaal eenvoudiger transporteren dan kinderen!

Het uitvoeren van plannen en ideeën van kinderen en ouders is ontzettend leuk om te doen. Kinderen hebben een eigen kijk op de wereld en kunnen uitgedaagd worden daar verantwoordelijkheid voor te nemen. Ouders hebben vaak goede ideeën voor activiteiten maar daar is niet altijd geld, tijd of ruimte voor. Stichting Wijsneus kan daarbij helpen. Daar waar mogelijk kan Stichting Wijsneus activiteiten van kinderen en ouders ontwikkelen en uitvoeren.

Kinderen verdienen het om hun wereld te vergroten met spannende, leuke, inspirerende en creactieve cursussen en workshops. Stichting Wijsneus wil daar graag een bijdrage aan leveren.